CONTACTEER ONS

We willen met DD Engineering concrete antwoorden bieden op vragen en problemen.

Contacteer ons op 057 42 15 21 of formuleer uw vraag hieronder.
Op weekdagen krijgt u binnen de 24 uur een antwoord.

Sales

Rik Wymeersch

T+32 (0) 57 42 15 21
Erik.wymeersch@ddeng.be

HR

Stefanie Bouckenooghe

T+32 (0) 57 42 15 21
Estefaniebouckenooghe@ddeng.be

Jobs

Gunter Lobel

T+32 (0) 57 42 15 21
Egunter.lobel@ddeng.be

Management assistant

Magda Lebleu

T+32 (0) 57 42 15 21
Emagda.lebleu@ddeng.be

Onze gegevens

Hoofdkantoor Ieper

Ter Waarde 50
8900 Ieper

ieper@ddeng.be

Kantoor Gent

Ottergemsesteenweg 703
9000 Gent

gent@ddeng.be

Kantoor Grobbendonk

Industrieweg 18
2280 Grobbendonk

grobbendonk@ddeng.be

Contactformulier

15 + 14 =

Pin It on Pinterest